Картонна коробка / Гофрощик 390*340*90 - 3кг фарбована (чотирьохклапанна)

Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KK00000261
29,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Длина (мм) |
390 |
|
Ширина (мм) |
340 |
|
Высота (мм) |
90 |
|
Марка картона |
Т-25 |
|
Профиль |
С |
|
Количество слоев картона |
Трёхслойный |
|
Цвет |
Бурый |
|
Вместительность |
3 кг |
|
Тип коробки |
чотирьохклапанна |
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного гофрокартону марки Т-25, розміром 390*340*90 для упаковки невисоких предметів
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Габарити коробки дозволяють покласти у неї багато дрібних предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і мед.приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- взуття
- продуктові товари
- побутова хімія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 29,25 ₴



