Картонна коробка "Тубус" 100*140*1080 - 3,8кг (чотирьохклапанна)

Новинка
-6%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NP00000029
31,80 ₴
29,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
10 |
|
Ширина (см) |
14 |
|
Висота (см) |
108 |
|
Марка картону |
П-32 |
|
Профіль |
ЕС |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
3,8 кг |
|
Тип коробки |
Чотирьохклапанна |
Коробка "Тубус" з щільного картону марки П-32, розміром 100*140*1080 - 3,8кг для індивідуальної упаковки довгих предметів до 5кг ваги.
Чотирьохклапанна конструкція коробки добре переносить транспортування, різні температурні режими і вологість.
Підходить для упаковки:
- скляних предметів
- поліграфічної продукції
- тканин
- вудки і снасті для риболовлі
- шланги, труби та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 108 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Тубус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | П'ятишаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 29,80 ₴



