Картонна коробка / Гофроящик 500*250*250 - 7,8кг (чотирьохклапанна) (П-32 ЕС)

Новинка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KK00000103-1
36,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
500 |
|
Ширина (мм) |
250 |
|
Висота (мм) |
250 |
|
Марка картону |
П-32 |
|
Профіль |
ЕС |
|
Кількість шарів картону |
П'ятишаровий |
|
Колір |
Бурий |
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного гофрокартону марки П-32, розміром 500*250*250 для упаковки невисоких предметів
Конфігурація коробки вимагає обов'язкового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту. Можливо використовувати для зберігання товару в різних температурних режимах.
Габарити коробки дозволяють вмістити невисокі предмети середнього розміру або оптові партії малого товару:
- канцелярія
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і медичне приладдя
- іграшки
- фурнітура
- електроніка
- побутова хімія
- одяг та взуття
- текстиль
- харчові продукти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | П'ятишаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 36,50 ₴




