Кур'єрський пакет A6+ 150*210 + 40мм - 2000 шт.

- Готово до відправки
- Код: KP00000146-2000
1 800 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару
| Довжина (мм) | 210 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Клапан | 40мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Клапан | 40 мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Матеріал | Поліетилен |
- Ціна: 1 800 ₴/упаковка


