Кур'єрський пакет A6 130*190 + 35мм графітовий - 3000 шт.

- Немає в наявності
- Код: KP00000160-3000
1 845 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару
| Довжина (мм) | 190 |
| Ширина (мм) | 130 |
| Клапан | 35мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основні | |
| Клапан | 35 мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен |
- Ціна: 1 845 ₴/упаковка


