Картонна коробка "Тубус" 140*140*450 - 2,5кг (чотирьохклапанна)

Новинка
- Готово до відправки
- Код: NP00000026-1
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
14 |
|
Ширина (см) |
14 |
|
Висота (см) |
45 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
В |
|
Кількість шарів картону |
Пёятишаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
2,5 кг |
|
Тип коробки |
Чотирьохклапанна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 450 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Тубус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 13 ₴



