Картонна коробка Smart Box 125*100*60 - 0.3кг (самосборная)

Новинка
- Готово до відправки
- Код: KC00000011
8,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Длина (см) |
12,5 |
|
Ширина (см) |
10 |
|
Висота (см) |
6 |
|
Марка картону |
ТК-22 |
|
Профіль |
Е |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
0.3 кг |
|
Тип коробки |
Самоклеюча |
Коробка-лоток Smart Box аналог Пошти самозбірна самоклеюча зі складним дном та відривною клійкою стрічкою, виготовлена зі щільного гофрокартону марки ТК-22, розміром 125*100*60 - 0.3кг для упаковки предметів малих розмірів.
Легко збирається самостійно і не вимагає додаткового обклеювання скотчем. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 8,20 ₴





