Картонна коробка / Гофролоток 150*78*85 - 0,2кг (самозбірна)

Новинка
- Готово до відправки
- Код: KK00000251
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самозбірна коробка / Гофролоток виготовлена зі щільного картону марки Т-22, розміром 150*78*85 для упаковки різноманітного товару невеликого розміру.
Конфігурація коробки не вимагає обов'язкового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту. Можливо використовувати для зберігання товару в різних температурних режимах.
Габарити коробки дозволяють вмістити предмети середнього розміру або оптові партії малого товару.
- канцелярія
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти та медичне приладдя
- іграшки
- фурнітура
- електроніка
- побутова хімія невеликих обсягів
- одяг та взуття
- текстиль
- харчові продукти
- інструменти та запчастини
- побутова техніка
- будівельні матеріали
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 10 ₴



