Коробка акваріум для рулетів і штоленів 203*103*90 біла (упаковка 50 шт.)

Новинка
- Готово до відправки
- Код: KS0003-1
1 750 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 203 |
| Ширина (мм) | 103 |
| Висота (мм) | 90 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка акваріум для десертів, виготовлена з харчового картону щільністю 250 гр/м2, розміром 203*103*90 мм з прозорою ПЕТ-кришкою, білого кольору.
Коробка складається зі дна та прозорої ПЕТ-кришки з харчового пластику.
Десерт у красивій естетичній упаковці – це ідеальний подарунок на будь-яке свято, будь то день народження, річниця весілля чи інша особлива подія.
Наші коробки – це зручне та стильне рішення для упаковки рулетів, штоленів, випічки та інших кондитерських виробів. Вони складаються з однієї цілісної деталі, яка легко складається у коробку без потреби додаткового склеювання.
Переваги упаковки:
- Прозоре віконце дозволяє демонструвати вміст коробки без відкриття.
- Універсальний розмір підходить для різноманітних виробів: цукерок, печива, макаронс, безе, а також хендмейд-продукції (мила ручної роботи, прикрас, сувенірів).
- Міцність та екологічність. Коробки виготовлені з екологічно чистого та високоякісного картону.
- Надійна конструкція. Упаковка щільно закривається, стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається і не деформується.
Завдяки цим характеристикам ваша випічка залишиться неушкодженою під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 203 мм |
| Основні атрибути | |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 1 750 ₴

