Картонна коробка / Гофроящик 500*380*200 - 9,5 кг (чотирьохклапанна)

Новинка
- Готово до відправки
- Код: KK00000248
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
500 |
|
Ширина (мм) |
380 |
|
Висота (мм) |
200 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
C |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного гофрокартону марки Т-22, розміром 500*380*200 для упаковки невисоких предметів
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Габарити коробки дозволяють покласти у неї багато дрібних предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і мед.приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- взуття
- продуктові товари
- побутова хімія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 36 ₴



