Картонна коробка / Гофролоток 548*466*90 - 5,7 кг (самозбірна)

Новинка
- Готово до відправки
- Код: KK00000247
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 548 |
| Ширина (мм) | 466 |
| Висота (мм) | 90 |
| Марка картону | Т-22 |
| Профиль | В |
| Кількість слоїв картону | Тришаровий |
| Колір | Бурий |
| Тип коробки | Самозбірна |
Самозбірна коробка / Гофролоток виготовлена зі щільного картону марки Т-22, розміром 548*466*90 для упаковки невисоких предметів
Конфігурація коробки не вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Габарити коробки дозволяють покласти у неї багато дрібних предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і мед.приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- взуття
- продуктові товари
- побутова хімія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 466 мм |
| Довжина | 548 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 40 ₴



