Картонна коробка / Гофроящик 240*150*120 - 1,1кг (чотирьохклапанна)

Новинка
- Немає в наявності
- Код: KK00000242
12,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
240 |
|
Ширина (мм) |
150 |
|
Висота (мм) |
120 |
|
Марка картону |
П-32 |
|
Профіль |
ЕC |
|
Кількість шарів картону |
П'ятишаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
1,1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | П'ятишаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 12,50 ₴




