Коробка для бенто торта 120*120*120 біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: KB0003
800 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 120 |
| Ширина (мм) | 120 |
| Висота (мм) | 120 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка для бенто торта виготовлена з харчового картону, розміром 120*120*120 мм самозбірної конструкції.
Коробка також підійде для пакування зефіру, десертів, печива.
Бенто – це порційна страва на одного.
Одноразова упаковка створена для зберігання та транспортування напівфабрикатів і готових страв. Ланч-бокси або коробки для бенто-тортів – це зручний і доступний за ціною вибір.
Переваги коробок:
- Безпечні та гігієнічні.
- Легкі, привабливі та зручні у використанні.
Сфера застосування:
- Кафе, закусочні, ресторани швидкого харчування, кулінарії.
- Фудкорти у торговельних центрах.
- Служби доставки їжі.
- Кейтерингові компанії.
- Ресторани для пакування їжі на виніс.
Ланч-бокси або коробки для бенто-тортів чудово підходять для транспортування замовлень у великих об’ємах. Вони стійкі до механічних пошкоджень, надійно захищають страви та зберігають їхній зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 120 мм |
| Основні атрибути | |
| Комплектація | Без вставки |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 800 ₴/упаковка


