Коробка для подарунка біла 248*248*110, з ручками (упаковка 25 шт.)

- Готово до відправки
- Код: PK00000008
1 013 ₴/упаковка
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Подарункова коробка біла кришка+дно, з вікном, виготовлена з целюлозного картону, розміром 248*248*110 мм для упаковки подарунків, косметики, тортів, бенто-тортів.
Дно укріплене додатковою вставкою. У коробки 2 ручки-шнурки.
Кольори шнурків можуть відрізнятися від зображених на фото.
Подарункова коробка - це ідеальний варіант для тих, хто шукає якість, стиль та зручність упаковки для своїх подарунків. Легко збирається самостійно і не вимагає додаткового обклеювання скотчем. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Коробки виготовлені з якісного матеріалу, що забезпечує їхню міцність та стійкість. Коробки мають гладку поверхню, яка створює враження елегантності та розкоші. Ви можете бути впевнені, що ваш подарунок буде виглядати вражаюче з нашою коробкою.
Габарити коробки дозволяють покласти багато маленьких предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- сувеніри
- іграшки
- фурнітура
- торт, бенто-торт
Характеристики
| Довжина (мм) | 248 |
| Ширина (мм) | 248 |
| Висота (мм) | 110 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Глибина | 248 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 013 ₴/упаковка

