Мішок поліпропіленовий білий 90*55см - 40кг

- Готово до відправки
- Код: PM00000004
9 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпропіленовий мішок білий, розміром 90*55см, містістю до 40 кг, ідеальне рішення для пакування та транспортування різних видів продукції. Для зручності мішок можна легко зав'язати шпагатом або мотузкою.
Міцний поліпропіленовий мішок — оптимальне рішення для зберігання, пакування та транспортування сипучих і важких товарів. Завдяки щільній та повітропроникній тканині продукція не запарюється і довше зберігає свої властивості.
Основні переваги:
- Висока зносостійкість
- Паро- та вологозахист
- Стійкість до лугів, корозії, гниття
- Не деформується при температурі від -65°C до +65°C
- Безпечний для харчових продуктів (первинна сировина, сертифікована якість)
- Екологічний: підлягає вторинній переробці
- Можливість нанесення логотипу
Рекомендоване використання:
- Продукти харчування: крупи, макарони, насіння, спеції, овочі
- Будівельні матеріали: пісок, суміші, тирса
- Побут: сміття, дрібні деталі, речі для зберігання або транспортування
- Роздріб і опт: пакування товарів у магазинах, доставка клієнтам
| Довжина (мм) | 900 |
| Ширина (мм) | 550 |
| Місткість | 40кг |
| Щільність (г/м2) | 60 |
| Колір | Білий |
| Вага (г) | 45 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 60 г/м2 |
| Місткість | 40 кг |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Вага | 45 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 ₴

