Коробка для капкейка 4 шт. 170*170*85 з вікном, біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: KK0003-3
1 100 ₴/упаковка
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Довжина (мм) | 170 |
| Ширина (мм) | 170 |
| Висота (мм) | 85 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка для капкейка 4 шт. виготовлена з харчового картону, розміром 170*170*85 мм з вікном, з ручкою, білого кольору.
Віконце захищено прозорою плівкою.
Упаковка для капкейків виготовляється з немелованого паперу та призначена для зручного зберігання й транспортування десертів. В одній коробці можна розмістити будь-яку кількість виробів, але найчастіше використовують упаковки на 2–10 штук. Вони мають стильний вигляд, компактні та зручні у використанні.
Невеликі коробочки на 1–2 капкейки чудово підходять для роздрібних магазинів. Це дозволяє кожному клієнту отримати свій десерт у красивій та акуратній упаковці. Окрім цього, картонні коробки надійно зберігають свіжість та аромат випічки.
Оригінальна упаковка для капкейків допоможе не тільки справити перше враження, а й підкреслити якість вашого продукту, залучаючи нових клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 170 мм |
| Основні атрибути | |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 1 100 ₴/упаковка

