Утримувач-холдер для стаканів 4 шт. 230*225*65 для перенесення (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: HP0003
250 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 230 |
| Ширина (мм) | 225 |
| Висота (мм) | 65 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Місткість | стакани об'ємом 175-500 мл |
Тримач під склянки, банки та пляшки виготовлений з харчового картону, розміром 230*225*65 мм для перенесення кількох стаканів чи банок одночасно.
Якщо ви хочете розпочати ранок із посмішки та порадувати друзів чи колег, подаруйте їм чашечку запашної кави або трав’яного чаю. Для зручності перенесення напоїв використовуйте спеціальні підсклянники! Вони забезпечують безпечне транспортування кількох стаканів, банок чи пляшок одночасно.
Підсклянники виготовлені з екологічного макулатурного або крафт-картону. Спеціальні перфоровані кути надійно фіксують вміст, а унікальна конструкція дозволяє з’єднувати кілька підсклянників для перенесення більшої кількості стаканів.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Картон |
- Ціна: 250 ₴/упаковка

