Гофролоток під овочі та фрукти 573*380*125 - 10кг (П-35)

- Немає в наявності
- Код: KOF0000003
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 573 |
| Ширина (мм) | 380 |
| Висота (мм) | 125 |
| Марка картону | П-35 |
| Профиль | ЕС |
| Кількість слоїв картону | П'ятишаровий |
| Колір | Бурий |
| Місткість | 10кг |
| Тип коробки | Самозбірна |
Гофролоток овочевий (під полуницю), внутрішній розмір 573*380*125мм до 10 кг продукції. Основа гофролотка – міцний п’ятишаровий гофрокартон, який забезпечує захист продукції під час перевезення. Ці лотки ідеально підходять як для зберігання, так і для транспортування ягід (у пінетках), фруктів та овочів.
Фруктово-овочевий лоток – це ідеальне рішення для фермерів, ринків, супермаркетів та магазинів свіжої продукції. Він забезпечує надійне транспортування та зберігання, допомагає підтримувати якість і привабливий вигляд товару.
Основні переваги:
- Зручна самозбірна конструкція – економить час на пакування.
- Посилені подвійні бокові стінки – забезпечують міцність і стабільність.
- Оптимальний розмір – підходить для 10 пінеток по 500 грамів.
- Відмінна вентиляція – підтримує свіжість продукції, запобігаючи швидкому псуванню.
Застосування:
- Овочі: кабачки, огірки, помідори, редис тощо.
- Фрукти: яблука, апельсини та інші.
- Ягоди: виноград, полуниця, черешня тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Призначення упаковки | Для фруктів та ягід |
| Довжина | 573 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 55 ₴


