Картонна коробка / Гофролоток 382*200*65 - 1,2кг (самозбірна)

- Під замовлення
- Код: KK00000224
Відправка з 16 квітня 202611,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Мінімальная партія 11 500 шт.
Самозбірна коробка / Гофролоток виготовлена зі щільного картону марки Т-22, розміром 382*200*65 для упаковки невисоких предметів
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Габарити коробки дозволяють покласти у неї багато дрібних предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і мед.приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- взуття
- продуктові товари
- побутова хімія
Характеристики
|
Довжина (мм) |
382 |
|
Ширина (мм) |
200 |
|
Висота (мм) |
65 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
В |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
- |
|
Тип коробки |
Самозбірна |
|
Вага |
- |
|
Розмір у розібраному вигляді |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 382 мм |
| Висота | 65 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 11,40 ₴



