Картонна коробка / Гофроящик 394*194*163 - 3,2кг (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000218
14,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
394 |
|
Ширина (мм) |
194 |
|
Висота (мм) |
163 |
|
Марка картону |
Т-25 |
|
Профіль |
В |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
3,2 кг |
|
Тип коробки |
Чотирьохклапанна |
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного гофрокартону марки Т-25, розміром 394*194*163 для упаковки невисоких предметів середнього розміру.
Конфігурація коробки вимагає обов'язкового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту. Можливо використовувати для зберігання товару в різних температурних режимах.
Габарити коробки дозволяють вмістити невисокі предмети середнього розміру або оптові партії малого товару:
- канцелярія
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і медичне приладдя
- іграшки
- фурнітура
- електроніка
- побутова хімія
- одяг та взуття
- текстиль
- харчові продукти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 194 мм |
| Довжина | 394 мм |
| Висота | 163 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 14,50 ₴



