Картонна коробка / Гофрощик 400*300*210 - 6,3кг біла (чотирьохклапанна)

- Немає в наявності
- Код: KK00000211
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 400 |
| Ширина (мм) | 300 |
| Висота (мм) | 210 |
| Марка картону | Т-22 |
| Профиль | C |
| Кількість слоїв картону | Тришаровий |
| Колір | Білий |
| Місткість | 6,3кг |
| Тип коробки | Чотирьохклапанна |
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного білого гофрокартону марки Т-22, розміром 400*300*210 для упаковки невисоких предметів
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Габарити коробки дозволяють покласти у неї багато дрібних предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і мед.приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- взуття
- продуктові товари
- побутова хімія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 27 ₴



