Коробка на 16 цукерок 185*185*30 з вікном, біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: TS0001-1
1 700 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 185 |
| Ширина (мм) | 185 |
| Висота (мм) | 30 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка з ложементом на 16 цукерок виготовлена з харчового картону, розміром 185*185*30 мм з вікном, кольору крафт.
Віконце захищено прозорою плівкою. Щільність картону - 250 г/м².
У комплект входить ложемент на 16 осередків і невеликі листівки (ярлики), в які можна записати побажання або вклеїти наклейку зі своїм логотипом.
Картонні коробки для тортів, десертів, кексів, макарун, шоколадних цукерок та інших виробів, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, виконують такі функції:
- зберігають цілісність продукції;
- захищають від зовнішніх пошкоджень, проникнення вологи, пилу та забруднень;
- забезпечують надійний захист солодощів під час транспортування.
Зручна конструкція кондитерської упаковки надійно фіксує вироби всередині, запобігаючи їх пошкодженню та забезпечуючи повну безпеку при перевезенні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З віконцем, З ложементом |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 185 мм |
| Основні атрибути | |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 1 700 ₴

