Коробка для зефіру і еклерів 230*150*60 з вікном, крафт (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: KZ0002-2
705 ₴/упаковка
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Довжина (мм) | 230 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Висота (мм) | 60 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Бурий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка для зефіру і еклерів виготовлена з харчового картону, розміром 230*150*60 мм з вікном, кольору крафт.
Віконце захищено прозорою плівкою.
Коробка для десертів — це важлива складова кінцевого продукту, яка забезпечує не тільки збереження солодощів, а й формує перше враження.
Ось кілька основних характеристик нашої упаковки, які роблять її фаворитом серед кондитерів по всій Україні:
- Універсальність. Підходить для десертів, тістечок, зефіру, сухофруктів, а також полуниці в шоколаді, ягід, сиру та виробів ручної роботи.
- Надійний захист. У коробках ваші смаколики збережуть смак, аромат і привабливий вигляд.
- Якісні матеріали. Виготовлені з целюлозного картону відповідно до європейських та українських стандартів.
- Панорамне віконце. Прозора вставка дозволяє добре бачити вміст, водночас захищаючи його.
Зефір та еклери часто купують у подарунок або для святкового чаювання. Оригінальна упаковка не тільки зберігає продукт, а й надає йому особливої естетики.
Упаковка виготовлена з екологічно чистого картону, який не впливає на смак продукту і не має сторонніх запахів.
Картонні коробки міцні, витримують значну вагу і захищають вміст від пилу, бруду та вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 705 ₴/упаковка

