Коробка для десертів 200*200*70 з вікном, біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: KD0001
1 100 ₴/упаковка
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Довжина (мм) | 200 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота (мм) | 70 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка для десертів виготовлена з харчового картону, розміром 200*200*70 мм з вікном, білого кольору.
Для будь-якого ресторану, пекарні чи кафе, які пропонують їжу на виніс, актуальне питання: де купити якісний фудбокс за доступною ціною? Наразі популярні два види упаковки: пластик і картон. Однак паперова упаковка у тренді, адже вона екологічна і придатна до переробки.
Доставка їжі та їжа на виніс набувають усе більшої популярності. Водночас спостерігається тенденція до екологічності – заміна пластикових контейнерів картонними. Ми пропонуємо коробки для фастфуду з білого целюлозного картону. Упаковка без ламінації, не жиростійка, але чудово підходить для бенто-тортів – трендових міні-тортиків вагою 400–500 грамів.
Мінімалізм, універсальність, функціональність – ось що характеризує фудбокси. Хоча вони не жиростійкі, це не обмежує їх використання. Фудбокси чудово підходять для бургерів, макарунсів, легких перекусів і не надто вологих десертів. Бенто-торти, порційні десерти, легка їжа для пікніка чи офісного обіду – усе це можна упакувати у наші картонні фудбокси.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 200 мм |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Основні атрибути | |
| Комплектація | Без вставки |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 1 100 ₴/упаковка

