Упаковка для макаронс 6 шт. MINI 140*51*51 чорна (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: UM0001-1
507 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ширина (мм) | 140 |
| Висота (мм) | 51 |
| Довжина (мм) | 51 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий, Чорний |
| Країна виробник | Україна |
Упаковка для макаронс виготовлена з харчового картону, розміром 140*51*51 мм з вікном, чорного кольору.
Макаруни - це вишуканий десерт, який став справжнім хітом серед ласунів. Їх можна придбати у різноманітних закладах: від кав'ярень до вуличних кіосків з гарячими напоями. Для власників подібного бізнесу важливо звернути увагу на якісне пакування цих ніжних тістечок.
Картонні коробки - найпопулярніший вибір для пакування макарунів.
Ось чому:
- Екологічність: картон - безпечний для довкілля матеріал.
- Міцність: картонна упаковка зберігає форму, захищаючи ніжну текстуру макарунів.
- Вологостійкість: якісний картон не вбирає вологу, запобігаючи протіканню начинки.
- Можливості для друку: на картоні легко відтворити будь-яке зображення, що робить упаковку привабливішою для покупців.
- Різноманітність форм упаковки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для десертів, Для кондитерських виробів, Для macaron |
| Комплектація | Без вставки |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 51 мм |
- Ціна: 507 ₴/упаковка

