Тарілка "човник" з ламінацією MAXI 206*47*74 клеєна біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: TL0005-2
255 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ширина (мм) | 206 |
| Висота (мм) | 47 |
| Довжина (мм) | 74 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Тарілка "човник" клеєна з ламінацією виготовлена з харчового картону, розміром 206*47*74 мм білого кольору.
У сучасному світі ритм життя відіграє ключову роль – успіху досягає той, хто все встигає. Саме тому фастфуд індустрія щороку набуває популярності.
Тарілки типу "човник" виготовлені з харчового картону, ці тарілки практичні й зручні. Спеціальне покриття захищає від протікання жиру та олії, що робить їх ідеальним вибором для мереж швидкого харчування.
Тарілка-човник із крафту з ламінацією – зручний та практичний варіант одноразового посуду:
- Виготовлена з нетоксичних матеріалів, безпечних для харчових продуктів.
- Надійно тримає форму, не протікає.
- Високі бортики забезпечують цілісність вмісту.
Ці тарілки ідеально підходять для картоплі фрі, салатів, фруктів та інших страв, які подають у кафе швидкого харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 47 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 255 ₴/упаковка

