Упаковка для картоплі фрі MINI 90г крафт (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: KF0001-2
190 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Ширина (мм) | 68 |
| Висота (мм) | 85 |
| Довжина (мм) | 24 |
| Місткість | 90г |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий, Бурий |
| Країна виробник | Україна |
Упаковка для картоплі фрі виготовлена з харчового картону, розміром 68*85*24 мм кольору крафт.
Картопля фрі – беззаперечний лідер продажів у всіх закладах фастфуду в Україні. Її люблять як дорослі, так і діти, тому упаковка для картоплі фрі повинна відповідати суворим стандартам безпеки.
Ми пропонуємо стильну й зручну упаковку з оригінальним дизайном без друку. Наша упаковка виготовлена з харчового картону, який не пропускає жири та олії. Вона чудово зберігає тепло, не впливає на смак картоплі та запобігає опікам, що особливо важливо для дитячої аудиторії.
Продумана конструкція коробки забезпечує зручність транспортування і дозволяє використовувати її як одноразовий посуд – тарілку. Вам не потрібно пересипати картоплю в іншу ємність, достатньо просто поставити упаковку на стіл.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 190 ₴/упаковка

