Картонна коробка Пошти 400*350*285 - 10кг (П31) (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NP00000009-1
47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
40 |
|
Ширина (см) |
35 |
|
Висота (см) |
28.5 |
|
Марка картону |
П-31 |
|
Профіль |
ЕС |
|
Кількість шарів картону |
П'ятишаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
10 кг |
|
Тип коробки |
Четырехклапанная |
Чотирьохклапанна коробка аналог Пошти виготовлена зі щільного гофрокартону марки П31 ЕС, розміром 400*350*285 - 10кг для упаковки великих предметів загальною вагою до 10 кг
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Розміри коробки дозволяють запакувати великі предмети або оптові партії малого товару:
- канцелярські вироби
- посуд
- поліграфія
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти та медичне приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- електроніка
- побутова хімія
- одяг та взуття
- текстиль
- харчові продукти
- інструменти і запчастини
- дрібна побутова техніка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 285 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 47 ₴




