Картонна коробка Пошти 340*240*100 - 2кг біла (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: NP00000005-2
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
34 |
|
Ширина (см) |
24 |
|
Висота (см) |
10 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
Е |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Білий |
|
Місткість |
2 кг |
|
Тип коробки |
Самозбірна |
|
Вага |
- |
|
Розмір в розібраному вигляді |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 26 ₴



