Кур'єрський пакет A3+ 380*400 + 40мм чорно-рожевий - 50 шт.

- Готово до відправки
- Код: KP00000182
213 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару
| Довжина (мм) | 400 |
| Ширина (мм) | 380 |
| Клапан | 40мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Рожевий, чорний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Основні | |
| Клапан | 40 мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліетилен |
- Ціна: 213 ₴/упаковка



