Дой пак 210*380 (дно 55+55) металізований глянець замок зіп

- Немає в наявності
- Код: DP00000033
14,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Ширина (мм) | 210 |
| Висота (мм) | 380 |
| Дно (мм) | 55+55 |
| Матеріал | БОПП (харчовий поліпропілен) |
| Матеріал | ПЕТ/ПЕ |
| Замок | Zip-lock |
| Колір | Сірий |
| Місткість | 1кг |
Пакет дой-пак 210*380мм металізований з прозорим лицем, з замком зіп (zip-lock) з вбудованим дном 55+55мм, виготовлений із харчового поліпропілену.
Дой-пак пакети - це інноваційне рішення, яке поєднує в собі зручність, екологічність та естетичний вигляд. Вони стають все більш популярними серед виробників та споживачів завдяки своїм унікальним перевагам.
Основні переваги дой-пак пакетів:
-
Універсальність: Вони підходять для упаковки різноманітних продуктів - від снеків та кави до косметичних засобів та дрібних деталей.
-
Зручність використання: Легко відкриваються та закриваються завдяки зручним застібкам, що дозволяє споживачам швидко отримати доступ до товару.
-
Екологічність: Багато дой-пак пакетів виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що робить їх більш екологічно стабільними порівняно з іншими видами упаковки.
-
Брендування: Є можливість нанесення брендування на пакети, що дозволяє підкреслити унікальність вашого бренду та привернути увагу клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Особливості | Замок zip-lock |
| Матеріали пакета | РЕТ, РЕ |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
| Тип | Дой-пак |
- Ціна: 14,11 ₴




