Пакет паперовий з ручками 200*80*240 Чорний - 50 шт.

- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1183
8,98 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Паперовий кольоровий крафт пакет з білими крученими ручками 200*80*240 мм з прямокутним дном, виготовлений з крафт паперу промисловим способом з щільністю 100 г/м2.
Крафт-пакети з ручками також можуть використовуватися для пакування різних товарів, але завдяки наявності ручок вони стають зручнішими для перенесення та транспортування. Такі пакети можуть використовуватися для упаковки товарів у магазинах, на ярмарках, виставках та інших заходах, де покупці можуть легко переносити свої покупки.
Товари, які можуть бути запаковані в крафт-пакети з ручками, можуть включати одяг, взуття, книги, косметику, аксесуари, продукти харчування та інші товари.
Крафт-пакети з ручками можуть бути прикрашені за допомогою різних методів, таких як друк, нанесення логотипів та інших зображень, що робить їх більш привабливими і дозволяє використовувати їх як рекламний матеріал для брендів і компаній.
Характеристики
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота (мм) | 240 |
| Глибина (мм) | 80 |
| Щільність паперу (г/м2) | 100 |
| Максимальне навантаження (кг) | 5 |
| Матеріал | Целюлозний крафт папір |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Бічна складка | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт-папір |
- Ціна: 8,98 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.


