Картонна коробка / Гофроящик 360*250*140 - 3,2кг (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000108
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
360 |
|
Ширина (мм) |
250 |
|
Висота (мм) |
140 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
C |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 140 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 18 ₴




