Картонна коробка Book Mailer Box для книг 307*250*90 - 1,7кг (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KC00000006
21,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Характеристики
|
Довжина (мм) |
307 |
|
Ширина (мм) |
250 |
|
Висота (мм) |
90 |
|
Марка картону |
ТК-22 |
|
Профіль |
E |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
- |
|
Тип коробки |
Самоклеюча |
|
Вага |
- |
|
Розмір у розібраному вигляді |
- |
Коробка-лоток Book Mailer Box самозбірна самоклеюча, виготовлена зі щільного гофрокартону марки ТК-22, розміром 307*250*90 для книг, компакт-дисків, DVD-дисків, комп'ютерних ігор, подарунків, каталогів, ноутбуків, друкованої продукції.
Легко збирається самостійно і не потребує додаткового обклеювання скотчем. Запобігає механічним пошкодженням вмісту. Додатковий захист надається завдяки спеціальним вставкам, які утримують книгу на місці в процесі транспортування, запобігаючи її пошкодженню під час відправлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 307 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 21,60 ₴

