Картонна коробка Smart Box 308*206*53 - 0,8кг (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KC00000007
22,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
308 |
|
Ширина (мм) |
206 |
|
Висота (мм) |
53 |
|
Марка картону |
ТК-23 |
|
Профіль |
E |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
- |
|
Тип коробки |
Самоклеюча |
|
Вага |
- |
|
Розмір у розібраному вигляді |
- |
Коробка-лоток Smart Box самозбірна самоклеюча зі складним дном та відривною клійкою стрічкою, виготовлена зі щільного картону марки ТК-23, розміром 308*206*53 для упаковки різноманітного товару середнього розміру.
Конфігурація коробки не вимагає обов'язкового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту. Можливо використовувати для зберігання товару в різних температурних режимах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 206 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Висота | 53 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 22,50 ₴




