Картонна коробка / Гофролоток 395*330*85 - 2,8кг біла (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000104
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 395 |
| Ширина (мм) | 330 |
| Висота (мм) | 85 |
| Марка картону | Т-23 |
| Профиль | В |
| Кількість слоїв картону | Тришаровий |
| Колір | Білий |
| Тип коробки | Самозбірна |
| Місткість | 2,8кг |
Самозбірна коробка / Гофролоток виготовлена зі щільного картону марки Т-23, розміром 395*330*85 для упаковки різноманітного товару середнього розміру.
Конфігурація коробки не вимагає обов'язкового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту. Можливо використовувати для зберігання товару в різних температурних режимах.
Габарити коробки дозволяють вмістити предмети середнього розміру або оптові партії малого товару.
- канцелярія
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти та медичне приладдя
- іграшки
- фурнітура
- електроніка
- побутова хімія невеликих обсягів
- одяг та взуття
- текстиль
- харчові продукти
- інструменти та запчастини
- побутова техніка
- будівельні матеріали
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 28 ₴





