Картонна коробка / Гофролоток 380*350*75 - 2,5кг (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000054
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
380 |
|
Ширина (мм) |
350 |
|
Висота (мм) |
75 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
E |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
- |
|
Тип коробки |
Самозбірна |
|
Вага |
- |
|
Розмір у розібраному вигляді |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 30 ₴




