Картонна коробка для яєць 630*320*320 - 16,1кг (Т-26) - З ЛОГОТИПОМ (самозбірна)

- Немає в наявності
- Код: KK00000038
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Длина (мм) |
630 |
|
Ширина (мм) |
320 |
|
Высота (мм) |
320 |
|
Марка картона |
Т-26 |
|
Профиль |
C |
|
Количество слоев картона |
Трёхслойный |
|
Цвет |
Бурый |
|
Вместительность |
- |
|
Тип коробки |
- |
|
Вес |
- |
|
Размер в разобранном виде |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 320 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
- Ціна: 62 ₴




