Картонна коробка для вина 250*169*287 (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000182
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
250 |
|
Ширина (мм) |
169 |
|
Висота (мм) |
287 |
|
Марка картону |
Т-24 |
|
Профіль |
В |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 169 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 287 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 29 ₴



