Картонна коробка Пошти 400*350*285 - 10кг (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Код: NP00000009
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
40 |
|
Ширина (см) |
35 |
|
Висота (см) |
28.5 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
В |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
10 кг |
|
Тип коробки |
Четырехклапанная |
|
Вага |
- |
|
Розмір в розібраному вигляді |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 285 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 29 ₴




