Картонная коробка / Гофроящик 395*370*490 - 16,9кг (четырехклапанная)

Новинка
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: KK00000249
58 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного гофрокартону марки Т-25, розміром 395*370*490 для упаковки високих предметів
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Габарити коробки дозволяють покласти у неї багато дрібних предметів або відповідного розміру:
- канцелярські вироби
- посуд
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти і мед.приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- взуття
- продуктові товари
- побутова хімія
Характеристики
|
Длина (мм) |
395 |
|
Ширина (мм) |
370 |
|
Высота (мм) |
490 |
|
Марка картона |
Т-25 |
|
Профиль |
С |
|
Количество слоев картона |
Трёхслойный |
|
Цвет |
Бурый |
|
Вместительность |
16,9 кг |
|
Тип коробки |
Четырехклапанная |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПакТоби |
| Страна производитель | Украина |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 370 мм |
| Длина | 395 мм |
| Высота | 490 мм |
| Материал | Гофрокартон |
| Цвет | Бурый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество слоев картона | Трёхслойный |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Цена: 58 ₴



