Крафт пакет з ручками 320*150*420 - 50 шт.

- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PZR00000010
7,60 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Паперовий крафт пакет з ручками 320*150*420мм з прямокутним дном, виготовлений з крафт паперу промисловим способом з щільністю 80 г/м2.
Крафт-пакети з ручками також можуть використовуватися для пакування різних товарів, але завдяки наявності ручок вони стають зручнішими для перенесення та транспортування. Такі пакети можуть використовуватися для упаковки товарів у магазинах, на ярмарках, виставках та інших заходах, де покупці можуть легко переносити свої покупки.
Товари, які можуть бути запаковані в крафт-пакети з ручками, можуть включати одяг, взуття, книги, косметику, аксесуари, продукти харчування та інші товари.
Крафт-пакети з ручками можуть бути прикрашені за допомогою різних методів, таких як друк, нанесення логотипів та інших зображень, що робить їх більш привабливими і дозволяє використовувати їх як рекламний матеріал для брендів і компаній.
Характеристики
| Ширина (мм) | 320 |
| Висота (мм) | 420 |
| Глибина (мм) | 150 |
| Щільність паперу (г/м2) | 80 |
| Матеріал | Целюлозний крафт папір |
| Колір | Бурий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 150 мм |
- Ціна: 7,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

