Крафт пакет без ручок 190*120*280 - 50 шт.

- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: PBR00000006
2,64 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Паперовий крафт пакет без ручок 190*120*280мм з прямокутним дном, виготовлений з крафт паперу промисловим способом з щільністю 80 г/м2.
Крафт-пакети без ручок можуть використовуватись для пакування різних товарів. Це можуть бути продукти харчування, такі як хліб, кондитерські вироби, фрукти, овочі, м'ясо та риба, також товари повсякденного попиту, такі як книжки, косметика, одяг та інші товари невеликого розміру.
Такі пакети можуть використовуватися як у роздрібній, так і оптовій торгівлі, і можуть бути прикрашені за допомогою різних методів, включаючи друк, нанесення логотипів та інших зображень.
Крафт-пакети виготовляються з натурального крафт-паперу, що робить їх більш екологічними та безпечними для навколишнього середовища, ніж пластикові пакети.
Характеристики
| Ширина (мм) | 190 |
| Висота (мм) | 280 |
| Глибина (мм) | 120 |
| Щільність паперу (г/м2) | 80 |
| Матеріал | Целюлозний крафт папір |
| Колір | Бурий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріали пакету | Крафт-папір |
| Ручки | Немає |
| Висота | 280 мм |
| Паковання | Паперовий пакет |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Матеріал | Крафт бурий |
- Ціна: 2,64 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

