Крафт пакет без ручок білий 190*115*280 - 50 шт.

- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: PBR00000003
3,84 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Паперовий крафт пакет без ручок 190*115*280мм білого кольору, з прямокутним дном, виготовлений з крафт паперу промисловим способом з щільністю 80 г/м2.
Крафт-пакети без ручок можуть використовуватись для пакування різних товарів. Це можуть бути продукти харчування, такі як хліб, кондитерські вироби, фрукти, овочі, м'ясо та риба, також товари повсякденного попиту, такі як книжки, косметика, одяг та інші товари невеликого розміру.
Такі пакети можуть використовуватися як у роздрібній, так і оптовій торгівлі, і можуть бути прикрашені за допомогою різних методів, включаючи друк, нанесення логотипів та інших зображень.
Крафт-пакети виготовляються з натурального крафт-паперу, що робить їх більш екологічними та безпечними для навколишнього середовища, ніж пластикові пакети.
Характеристики
| Ширина (мм) | 190 |
| Висота (мм) | 280 |
| Глибина (мм) | 115 |
| Щільність паперу (г/м2) | 80 |
| Матеріал | Целюлозний крафт папір |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 115 мм |
- Ціна: 3,84 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

