Картонна коробка Пошти (П-32) 700*500*450 - 40кг (чотирьохклапанна)

- Немає в наявності
- Код: NP00000013-1
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
70 |
|
Ширина (см) |
50 |
|
Висота (см) |
45 |
|
Марка картону |
П-32 |
|
Профіль |
ВЕ |
|
Кількість шарів картону |
П'ятишаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
40 кг |
|
Тип коробки |
Четырехклапанная |
|
Вага |
- |
|
Розмір в розібраному вигляді |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 450 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | П'ятишаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 102 ₴




