Упаковка для макаронс 140*100*55 біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: UM0006
625 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 140 |
| Ширина (мм) | 100 |
| Висота (мм) | 55 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Упаковка для макаронс виготовлена з харчового картону, розміром 140*100*55 мм з вікном, білого кольору.
Коробка цільнокроєна. Перегородка входить до комплекту.
Макаруни - це вишуканий десерт, який став справжнім хітом серед ласунів. Їх можна придбати у різноманітних закладах: від кав'ярень до вуличних кіосків з гарячими напоями. Для власників подібного бізнесу важливо звернути увагу на якісне пакування цих ніжних тістечок.
Картонні коробки - найпопулярніший вибір для пакування макарунів.
Ось чому:
- Екологічність: картон - безпечний для довкілля матеріал.
- Міцність: картонна упаковка зберігає форму, захищаючи ніжну текстуру макарунів.
- Вологостійкість: якісний картон не вбирає вологу, запобігаючи протіканню начинки.
- Можливості для друку: на картоні легко відтворити будь-яке зображення, що робить упаковку привабливішою для покупців.
- Різноманітність форм упаковки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для десертів, Для кондитерських виробів, Для macaron |
| Комплектація | Без вставки |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 625 ₴/упаковка

