Пакет Саше білий 105*100 - 50 шт.

- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 178
0,74 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
Паперовий пакет саше білий 105*100мм з плоским дном, виготовлений з крафт паперу промисловим способом з вторинного матеріалу з щільністю 70 г/м2.
Паперові пакети саше зазвичай використовують для пакування сухих і гранульованих продуктів, таких як кава, чай, цукор, сіль, спеції, крупи, сухі супи та інші подібні продукти. Вони також можуть використовуватися для пакування сухих сніданків, мюслі, сухих фруктів, горіхів та інших схожих продуктів. Також пакети саше повсюдно використовують для пакування готової їжі, випічки, хліба.
Важливо зазначити, що паперові пакети саше не є герметичними, тому не рекомендується використовувати їх для пакування продуктів, які можуть псуватися швидко або потребують повної герметизації для зберігання.
Характеристики
| Ширина (мм) | 100 |
| Висота (мм) | 105 |
| Щільність паперу (г/м2) | 70 |
| Матеріал | Целюлозний крафт папір |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Бічна складка | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
- Ціна: 0,74 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

