Кур'єрський пакет A4 240*320 + 40мм помаранчевий - 50 шт.

- Готово до відправки
- Код: KP00000200
114,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кур'єрський пакет помаранчевий з міцного поліетилену щільністю 60 мкм розміром 240*320 призначений для пересилання документів, книг, пласких предметів, упаковки цінних паперів і грошей. Завдяки білому кольору зовні і чорному всередині пакет зберігає конфіденційність вмісту. Міцний поліетилен захищає від перепадів температур, вологи і бруду.
Кур'єрський пакет використовується:
- поштові та кур'єрські служби доставки
- упаковка супровідної документації
- упаковки секретних і конфіденційних паперів
- для зберігання документації в архівах
- пересилання невеликих предметів
Пакет має клейкий клапан, який після запечатування відкрити неможливо, не пошкодивши його. Він надійно захищає від несанкціонованого відкриття і зберігає вміст від сторонніх втручань.
Характеристики товару
| Довжина (мм) | 320 |
| Ширина (мм) | 240 |
| Клапан | 40мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Основні | |
| Клапан | 40 мм |
| Щільність (мкм) | 60 |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліетилен |
- Ціна: 114,50 ₴/упаковка

