Коробка на 4 цукерки 112*112*35 без вікна, біла (упаковка 50 шт.)

- Немає в наявності
- Код: TS0004-1
700 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина (мм) | 112 |
| Ширина (мм) | 112 |
| Висота (мм) | 35 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка на 4 цукерки виготовлена з харчового картону, розміром 112*112*35 мм без вікна, білого кольору.
Віконце захищено прозорою плівкою. Щільність картону -250 г/м². Конструкція коробки: коробка-пенал.
Картонні коробки для тортів, десертів, кексів, макарун, шоколадних цукерок та інших виробів, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, виконують такі функції:
- зберігають цілісність продукції;
- захищають від зовнішніх пошкоджень, проникнення вологи, пилу та забруднень;
- забезпечують надійний захист солодощів під час транспортування.
Зручна конструкція кондитерської упаковки надійно фіксує вироби всередині, запобігаючи їх пошкодженню та забезпечуючи повну безпеку при перевезенні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 112 мм |
| Основні атрибути | |
| Комплектація | Без вставки |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 700 ₴/упаковка

