Коробка для пряників 150*200*30 з вікном, біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: KP0002
620 ₴/упаковка
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Довжина (мм) | 150 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота (мм) | 30 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
К
Коробка для пряників виготовлена з харчового картону, розміром 150*200*30 мм з вікном, білого кольору.
Віконце захищено прозорою плівкою.
З розвитком приватної кондитерської справи упаковочні коробки для пряників стали невід'ємною частиною системи продажів. Крім якості виробів, сучасний бізнес робить акцент на їхній презентації. Сучасна упаковка – це не лише маркетингове рішення, а й спосіб забезпечити свіжість та збереження продукції під час транспортування. Якщо ви продаєте товари на замовлення в Києві або відправляєте їх по Україні, вам потрібна надійна, міцна коробка, яка допоможе зберегти свіжість виробу якомога довше.
Навіщо потрібна упаковка для пряників та печива?
-
Зручність транспортування.
Упаковка захищає вироби від будь-якого зовнішнього впливу. Жоден бруд, дощ, бактерії чи механічні пошкодження не торкнуться печива. Це особливо важливо, якщо продукцію купують у подарунок. -
Естетичність.
Красива та яскрава упаковка стане чудовим способом привітати близьких, підкресливши вашу турботу.
Коробка для кондитерських виробів створена для захисту випічки від пошкоджень і деформацій під час транспортування. Вона стане незамінним помічником для професійних кондитерів, кур'єрських служб і домашніх майстрів.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити коробки для пряників у будь-якій кількості. Коробки постачаються у розібраному вигляді, що спрощує пересилку та допомагає зекономити на доставці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 150 мм |
| Тип | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Комплектація | Без вставки |
| Призначення паковання | Для тортів, Для кондитерських виробів, Для фруктів і ягід, Для десертів |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 620 ₴/упаковка

